-
apple tea pot
Regular price $70.00 CADRegular priceUnit price per -
Apple water bell
Regular price $63.00 CADRegular priceUnit price per -
apple yarn jar
Regular price From $77.00 CADRegular priceUnit price per -
bagel and egg cup set
Regular price From $67.00 CADRegular priceUnit price per -
sold out!
bagel vase
Regular price From $42.00 CADRegular priceUnit price persold out! -
sold out!
blueberry yarn jar
Regular price From $63.00 CADRegular priceUnit price persold out! -
carrot teaspoon set
Regular price From $87.00 CADRegular priceUnit price per -
cherry shaker set
Regular price $67.00 CADRegular priceUnit price per -
cinnamon roll jar
Regular price From $49.00 CADRegular priceUnit price per -
sold out!
classic cowprint yarn bowls
Regular price From $77.00 CADRegular priceUnit price persold out! -
cow matcha bowl
Regular price $63.00 CADRegular priceUnit price per -
cow matcha bowl (imperfect)
Regular price From $28.00 CADRegular priceUnit price per$63.00 CADSale price From $28.00 CADSale -
sold out!
cracked egg yarn jar
Regular price $56.00 CADRegular priceUnit price persold out! -
donut vase
Regular price From $42.00 CADRegular priceUnit price per -
extra large cow yarn bowls
Regular price $119.00 CADRegular priceUnit price per -
Sale
knitting ghost pin
Regular price $14.00 CADRegular priceUnit price per$21.00 CADSale price $14.00 CADSale -
sold out!
Large pear yarn jar (imperfect)
Regular price $56.00 CADRegular priceUnit price per$98.00 CADSale price $56.00 CADsold out! -
lemon candle holder
Regular price $21.00 CADRegular priceUnit price per -
lemon matcha bowl
Regular price From $53.00 CADRegular priceUnit price per -
Lemon water bell
Regular price $63.00 CADRegular priceUnit price per -
lemon yarn jar
Regular price From $77.00 CADRegular priceUnit price per -
lemon yarn jar (imperfect)
Regular price $70.00 CADRegular priceUnit price per$98.00 CADSale price $70.00 CADSale -
lime matcha bowl
Regular price $63.00 CADRegular priceUnit price per -
sold out!
lime yarn jar
Regular price $35.00 CADRegular priceUnit price per$63.00 CADSale price $35.00 CADsold out!